انیمیشن پر

(پر) انیمیشنیست در سبک استاپ موشن (Stop Motion) زمان آن 7-8 دقیقه و مدت زمان تولید آن 4ماه به طول می انجامد.

50,000 تومان
8,000,000 تومان
پایان یافته
  • انیمیشن پر
  • انیمیشن پر

 

پر انیمیشنیست در سبک استاپ موشن (Stop Motion)  زمان آن 7-8 دقیقه  و مدت زمان تولید آن 4 ماه به طول می‌انجامد.

هدف این انیمیشن به تصویر کشیدن زیبایی هنر بخشش است که انسان‌ها می‌توانند در اوج نیاز باز هم بخشنده باشند و در نهایت

مهربان ترین بخشنده خداوند متعال است

 

 

 

 

برای نمونه کارهای بیشتر لطفا به کانال تلگرام بپیوندید...نمای در ورودی بهشت دیده می‌شود


فرشته‌ای بسیار زیبا با بال‌های باشکوه جلوی درب ایستاده است. از رفتارهای او معلوم است  که پرهای خود را عاشقانه  دوست دارد. در همین هنگام بادی می وزد و یکی از پرهای او را در هوا شناور مي‌كند. پر در هوا تاب خورده و با جريان باد حركت می‌كند. فرشته كه عاشق پرهايش است به دنبال پر خود مي‌دود، اما نمي‌تواند آن را بگيرد. پر در جريان باد به سمت زمین می‌رود. در نزدیکی‌های زمين موفق می‌شود پر را بگير. می‌خواهد به آسمان برگردد که صدای گریه چند کودک توجهش را جلب می‌کند. به آرامی به سمت صدا می‌رود. ٥ کودک بی‌خانمان را مي‌بيند كه در سرمای زمستان گوشه‌ای از خيابان كز كرده و برای گرم شدن دست های كوچكشان را روی آتش بی‌جان و كوچكی كه روبه رويشان روشن است گرفته‌اند. كوچكترين بچه كه حدود ٣ سال بيشتر ندارد از شدت سرما بلند بلند گريه می‌كند. پسر بچه‌ای كه ميان آنهاست از شدت سرما بی حال است. و بزرگترين بچه كه دختر نوجوانی است حدود ١٥ ساله و معلوم است بچه‌های ديگر او را بزرگتر خود می‌دانند به دور از آن‌ها نشسته و آرام اشك می‌ريزد. 
فرشته آرام به زمين می‌آيد و مقابل دختر بزرگتر می‌ايستد. دختر كه متوجه حضور كسی شده سر خود را بالا می‌آورد و از ديدن فرشته خشكش می‌زند. 
فرشته به سمت حلقه كودكان می‌رود و طفل كوچك را كه به شدت گريه می‌كند را در بغل می‌گيرد. كودك كه گويی كمی گرم شده گريه‌اش نيز آرام می‌شود. بچه‌های ديگر دور فرشته جمع می‌شوند. با تعجب به بال‌هايش دست می‌كشند. او آرام آن‌ها را زير بال خود می‌گيرد. بچه‌ها كم كم خوشحال می‌شوند. ناگهان چشمش به مشت گره كرده‌اش می‌افتد. دستش را باز می‌كند و پر بزرگ خود را كه حالا برق می‌زند نگاه می‌كند. بادی آرام می‌وزد. پر از دستش جدا شده و روی آتش می‌افتد. آتش شعله ور می‌شود و گرمای مطبوعی می‌دهد. بچه‌ها با خوشحالی به سمت آتش می‌روند. پس از مدتی شعله آتش دوباره كم می‌شود. بچه‌ها به فرشته نگاه می‌كنند. فرشته يكی ديگر از پرهای خود را جدا می‌كند و با اندكی فكر و صبر درون آتش می‌اندازد. آتش دوباره شعله می‌كشد. بچه‌ها ذوق می‌كنند. دختر نوجوان، نزديك آن‌ها آمده و با تعجب فرشته را نگاه می‌كند.

فرشته که می‌بیند بچه‌ها خوشحال شده‌اند چند پر دیگر خود را آتش می‌زند. آتش شعله‌های زيبايی می‌كشد. خون در صورت بچه‌ها دويده است. آن‌ها بسيار خوشحال‌اند و پايكوبی می‌كنند. فرشته در پايكوبی آن‌ها شركت كرده و خوشحال است. دختر نوجوان كه تاكنون با بهت به آن‌ها نگاه می‌كرد نيز به آن‌ها پيوسته و خوشحالی می‌كند. فرشته هر از چندگاهی يكی از پرهای خود را كنده و داخل آتش می‌اندازد و آن را شعله ور می‌كند. 
آن‌ها غرق خوشحالی هستند كه متوجه می‌شوند روشنی روز در حال پيدا شدن است. فرشته مستاصل می‌شود و سعی می‌كند پرواز كند اما نمی‌تواند. به بال‌هايش نگاه می‌كند. از ترس فرياد خفيفی می‌زند. او تقريبا تمام پرهايش را در آتش انداخته و حالا نمی‌تواند به آسمان بازگردد. بازهم تلاش می‌كند و بازهم نمی‌تواند. از ناراحتی روی زمين می‌افتد. مستاصل است. 

 

بچه‌ها يكدیگر را نگاه می‌کنند انگار فکری به ذهنشان رسيده ...
 

 

به زودی طرح‌های بیشتری ارائه می‌شوند...

دراین پروژه، ما و دوستان تمام تلاش خود را داریم که بتوانیم از تکنولوژی‌های روز دنیا  چه نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری استفاده بهینه‌ای را بهره ببریم که بتوانیم با آن یه نمونه انیمیشن قابل قبولی برای تمامی علاقه‌مندان به انیمیشن در سبک استاپ موشن را به نمایش بگذاریم.

 

و سخن آخر، مبلغ جمع‌آوری شده در این کمپین در بخش‌های زیر هزینه می‌شوند:

  • ساخت آماتور 
  • ساخت عروسک‌ها 
  • ساخت دکور 
  • تجهیزات ضروری برای ضبط انیمیشن 

 

امید واریم که بتوانم محصولی تولید نماییم که بتواند دوستداران انیمیشن را راضی نماید و قدمی کوچکی در عرصه انیمیشن عروسکی برداشته باشیم 

 

با تشکر از تمامی دوستان و حامیان عزیز

 

 

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1395/3/7
با آرزوی موفقیت
1395/3/3
به امید به موفقیت...
7 خرداد 1395
10,000تومان
3 خرداد 1395
30,000تومان
3 خرداد 1395
10,000تومان

پاداش ها

10,000 تومان

تشکر

20,000 تومان

تشکر و لوح اسپانسر

+ما از شما تشکر می کنیم بابت حمایت شما دوست عزیز + یک عدد لوح رومیزی ( پست )

30,000 تومان

تیتراژ

+ما از شما تشکر می کنیم بابت حمایت شما دوست عزیز + یک عدد لوح رومیزی +ذکر نام شما در تیتراژ پایانی ( پست )

50,000 تومان

full HD

+ما از شما تشکر می کنیم بابت حمایت شما دوست عزیز + یک عدد لوح رومیزی +ذکر نام شما در تیتراژ پایانی +نسخه fullHD انیمیشن به همراه پشت صحنه ( پست )

70,000 تومان

آموزشی

+ما از شما تشکر می کنیم بابت حمایت شما دوست عزیز + یک عدد لوح رومیزی +ذکر نام شما در تیتراژ پایانی +نسخه fullHD انیمیشن به همراه پشت صحنه +به همراه 4 عدد فیلم آموزشی این پروژه ( پست )

100,000 تومان

تور

300,000 تومان

کلاس آموزشی در پروژه

500,000 تومان

اکشن فیگور

+ما از شما تشکر می کنیم بابت حمایت شما دوست عزیز + یک عدد لوح رومیزی +ذکر نام شما در تیتراژ پایانی +نسخه fullHD انیمیشن به همراه پشت صحنه +به همراه 4 عدد فیلم آموزشی این پروژه +به همراه یک روز تور مجموعه و دیدن لوکیشن ها و کاراکتر ها و توضیحات مربوطه +حضور در مجموعه از شروع پروژه و آموزش کلیه مراحل به صورت عملی +اکشن فیگور فرشته ( پست )